Novogodišnji dečiji sajam

Drage aikidoke pozivamo vas na:

Sa velikim zadovoljstvom vas obavestavam i šaljem vam informacije vezane za organizaciju 27. NOVOGODIŠNJEG DEČIJEG SAJMA koji će biti održan 25. i 26. decembra 2021. godine u najvećem tržnom centru u regionu – TC Galerija u Beogradu na vodi.

Novogodisnji Deciji sajam odrzace se  na prvom spratu Galerija shopping centra kod crvene masne. U okviru prostora bice postavljena bina sa bogatim novogodisnjim programom kao i sportski teren sa prezentacijom decijih sportova i aktivnosti.

U pitanju je sajam koji se 24 puta održao na Beogradskom sajmu, a poslednje dve godine na sportskim terenima u Savskom parku Beograda na vodi sa rekordnim brojem posetilaca. Lokacija i novogodišnji termin garantuju dobru posetu i nezaboravno druženje.

Naš klub će nastupiti u prizemlju na trgu ispred lokala Hugo Bossa i Fashion and Friendsa

Tu ce biti predviđen prostor sa tatami strunjačama veličine oko 70m2. 

Naš termini su subota 25.12 od 10 do 12h (isto kao i u klubu, prvo nastupaju mlađi članovi odnosno deca do 12 godina, potom stariji). i nedelja 26.12. od 11-13h prema istom principi kao u subotu.

Dođite da se družimo i treniramo zajedno.